Залиште свої дані
Щоб ми могли вз`язатися з вами, будь-ласка, залиште контактні дані і опишіть, що вас цікавить.
Закрити

Як доглядати за твариною, щоб вона жила довго і щасливо

Не варто думати, якщо тварина не породиста, то вона не буде хворіти і про неї не потрібно турбуватися. Кіт чи собака – це відповідальність і конкретний догляд. Все, що ми напишемо дальше, ми дізналися з власного досвіду і з рекомендацій ветеринара. Процедура вакцинації у нас скорочена, так як тварин багато і щоб мінімізувати їх ризик захворіти ми використовуємо скорочений ветеринарний протокол.

Собаки

Вакцинація і глистування. Собак перший раз прищеплюють в 4-8 тижнів. Ми для захисту від парвовірусного ентериту використовуємо вакцину Нобівак або Вангард+. Категорично НЕ РЕКОМЕНДУЄМО Біокан. Схема вакцинації: наприклад ви вакцинуєте цуцення вперше в 1,5 місяці, то рівно через 7 днів його потрібно проглистувати на голодний шлунок (Брованол, Празімокс, Вормікіл та ін.). Після глистування також через 7 днів повторно вакцинувати, і після цієї вакцини знову через 7 днів вдруге проглистувати. Через місяць можна давати вакцину від сказу.

Вакцинацію собак від парвовірусного ентериту варто повторювати кожного року, один раз. Глистування проводиться кожні 3-4 місяці.

Кліщі

Багато хто недооцінює кліщів і забувають обробляти тварину від них. Але ви маєте знати, що укус кліща може бути смертельним, тому що від нього собака ризикує захворіти на піроплазмоз, хворобу Лайма, гемобартонеллез. Щоб убезпечити тварину, необхідно займатися активною профілактикою, обробляючи собаку протягом усього сезону спеціальними препаратами. Ми користуємося препаратами: Сімпаріка, Bravecto, Нексгард Спектра – вони йдуть комплексними від практично всіх видів бліх і кліщів.

Коти

Вакцинація і глистування. Перший раз імунізацію проводять у віці 9-12 тижнів з використання полівалентної вакцини, спрямованої на захист від вірусного ринотрахеїту, каліцівірусной інфекції і панлейкопенії кішок. Повторно ревакцинацію проводять через 3-4 тижні так само, додаючи вакцину проти сказу. Кошенят глистуюит кожні 3 тижні, починаючи з 6 тижнів, потім щомісяця до 6-8 місяців. Вже дорослих котів глистують кожні 3-4 місяці.

Кліщі. На сьогоднішній день доступні дуже ефективні засоби захисту від кліщів і бліх для кішок, це Stronghold (Стронгхолд), Broadline (Бродлайн), Advantage (Адвантейдж).

Дата: 09/7/21 12:02
Категорія: Інформація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *